16.7 C
İzmir
Pazartesi, Kasım 23, 2020
Ana Sayfa İletişim

İletişim

Nöröterapi, bilgisayar ortamına aktarılmış beyin dalgalarının düzensiz ya da yanlış çalışan bölümlerinin tespit edilmesine dayanan bir terapi yöntemidir. Sinir geri bildirimi olarak da bilinen bu yöntem ile, beyin tarafından üretilen elektik akımlarının değiştirilmesi öğretilmektedir.

Çocuk yaştan itibaren öğrenilen tüm koşullanma yöntemleri, beyinde kayıtlıdır.  Kayıt olan bu koşullanma yöntemleri, bazen istediğimiz şekilde gerçekleşmeyebilir. Nöroterapi yöntemi ile bu kısımlar tespit edilir ve beyne düzenli çalışma şekli öğretilir.

Yasal Uyarıdır!

Neurofeedback yani nöroterapi; Bir beyin egzersizidir. İzmir Nöro Terapi Merkezi’nde sunulan hizmetler hastalıkların tanı ya da tedavisini yapmaz. Doktorunuzun gerekli gördüğü tıbbi tetkik ve tedavilere alternatif değildir. Eğer teşhis edilmiş bir hastalığınız varsa, herhangi bir hastalığınız olabileceğinden şüpheleniyorsanız veya sağlık sorununuz olduğunu düşünüyor, hissediyorsanız, gerekli tıbbi tetkik ve müdahaleler için mutlaka uzman tıp hekimi ile görüşünüz.

İzmir Noro Terapi Merkezi’nde yaşam tarzına yönelik danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Bu bilgi ve tavsiyeleri uygulamak, tamamen danışanın kendi özgür seçimi ve iradesidir.

  • Dikkat bozukluğu ve motivasyon eksikliğinde.
  • Unutkanlık, panik atak ve kaygı bozukluğunda.
  • Depresyon, stres ya da davranış bozukluğunda.
  • Yeme ve uyku bozukluklarında, migren ve baş ağrısı problemlerinde.
  • Ve diğer birçok farklı rahatsızlığın giderilmesinde etkilidir.

İletişim Detayları

Nöroterapi Merkezi – İzmir Nöroterapi Merkezi

850 433 41 49

553 859 62 26
553 859 62 24

Email: izmirnoroterapimerkezi35@gmail.com

Hakkımda

Hastalıkların tamamı; Sosyal, biyolojik ve psikolojik olarak incelenmelidir. Bunlardan biri dışlanarak gerçekleştirilen tedavi yöntemleri, yetersiz kalacaktır. İlaç endüstrisinin sürekli olarak manipüle ettiği alternatif yöntemler, birçok kişi tarafından bilinmemekte ya da yeterince güvenilmemektedir. İzmir Nöroterapi Merkezi olarak bizler; NASA logosunu resmi olarak kullanabilen, Türkiye’deki tek ISO belgeli kurumuz.

Bir Mesaj Bırak!

Son Yazılar