İzmir Nöroterapi Merkezi

1
548
İzmir Nöroterapi Merkezi

İzmir Nöroterapi Merkezi

Her kişi kendine özgüdür ve aslında bu farklılıkların en büyük sebebi, beynimizin çalışma sistemidir. Muhakeme yetisi, analitik düşünce ve sağduyu gibi pek çok özellik, beynimizin ön bölgedeki duyarlılığına göre farklılıklar göstermektedir. Beynin duyarlılık seviyesi ise kalıtsal ve çevresel etkilerle değişime uğrayarak, hastalıklara sebep olabilmektedir. İzmir nöroterapi merkezi bu hastalıkları nöroterapi seansları ile tedavi edebilmektedir.

İzmir Nöroterapi Merkezleri

Beyinsel duyarlılığa bağlı olarak ortaya çıkmış olan rahatsızlıkların başında, epilepsi, migren ağrıları, kronik omurga ağrıları ve sindirim sistemi hastalıkları gelmektedir. Nöroterapi merkezimiz de bu ve birbirine bağlı olarak ortaya çıkan pek çok hastalığın tedavisi için hizmet vermektedir.

İzmir Nöroterapi Merkezi Ve Nöroterapi Seansları

İzmir nöroterapi merkezi tüm hastalıkların tedavisi için kişiye özel nöroterapi seansları uygulamaktadır. Öncelikle çıkartılan beyin haritası üzerindeki anormallikler tespit edilerek, tedavi amaçlı uygulanacak olan elektrik dalga boyları belirlenir. Nöroterapi tedavisi, belirlenen ve anormal olan dalga boylarının, normal seviyelere getirilme esasına dayalıdır. İzmir nöroterapi merkezi de bu tedavi şeklinin belirlenmesi ve ilk uygulamalara verilen cevaplar sayesinde, seans sayısını belirler. Genellikle en ileri safhalardaki hastalıklar için bile en fazla 40 seans uygulanmaktadır.

İzmir Nöroterapi Merkezi Hizmetleri

Nöroterapi ile tedavi edilen tüm hastalıklarda izlenilen yöntem aynıdır. Ancak ölçülebilen ve ayrı frekanslarda olan 40 değişik beyin dalgası bulunmaktadır. İzmir nöroterapi merkezi 19 değişik ve ayrı kanallardan ölçüm yaparak, OEEG ile beyin haritası çıkartmaktadır ve bu şekilde yapılan bir ön hazırlık ise başarılı tedavi sonuçları sağlamaktadır. Nöroterapi merkezi, nöroterapi seanslarını her yaştan hastalarına uygulayabilmektedir. Bu hastalar arasında bebekler, yaşlılar hatta komada bulunan kişiler bulunabilmektedir.

İzmir Nöroterapi Merkezleri Neurofeedback

Zekâ geriliği bulunan hastalar için uygulanan seanslarda görülmüştür ki, nöroterapi IQ üzerinde de olumlu etkiler sağlamaktadır. Bu tip ağır hastalar için seans sayıları, 200 e kadar çıkartılabilir. Her kırk seanstan sonra yeni bir beyin haritası alınan bu kişilere, İzmir nöroterapi merkezi yeni dalga boyları ile seanslar hazırlamaktadır. Hastalığın tedavisi için olumlu sonuçlar veren bu yöntem sayesinde, tedavisi zor görülen pek çok hastalığa karşı, yeni nöroterapi uygulamaları yapılabilmektedir.

Sentetik ilaçların semptomatik çözümleri, kişide migren gibi hastalıkların ömür boyu tekrar etmesi nedeniyle; Bir alternatif tıp yöntemi olan nöroterapi nedir sorusunun sıklıkla sorulmasını sağlamıştır.

Tüm soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikNöroterapi Nedir?
Sonraki İçerikMigren Tedavisi İçin Nöroterapi
Nöral Terapi Merkezi - Nöroterapi Çocuk yaştan itibaren öğrenilen tüm koşullanma yöntemleri, beyinde kayıtlıdır. Kayıt olan bu koşullanma yöntemleri, bazen istediğimiz şekilde gerçekleşmeyebilir. Nöral terapi yöntemi ile bu kısımlar tespit edilir ve beyne düzenli çalışma şekli öğretilir.

1 Yorum

  1. Ben ben kendim madde bagimliligi yasamis birey olarak her yolu denedim taki burayi keşvedene kadar ve kurtulmamin sebebi oldu herkezin dikkate alip ilgilenmesini isterim karanlik gunler gidiyor ve huzurlu mutlu gunler geliyor guler yuz insanlarla guler yuz yasam

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here